Zaměstnanci

Holčička mává zvonkem aby zvonil. Má růžové tričko a růžové sponky ve vlasech.

Zdeňka Možná - ředitelka

Vystudovala jsem střední pedagogickou školu v Boskovicích, už při výběru studia jsem chtěla pracovat s dětmi. Po ukončení školy jsem krátce pracovala s mentálně hendikepovanými, následně jsem zístkala pracovní místo učitelky v MŠ v Hostěnicích. Životní cesta mne zavedla do Bukovinky, ve které žiji už bezmála 10let. Zde jsem také pracovala v MŠ (před a po mateřské dovolené). Při mateřské dovolené jsme společně s rodiči a obcí vybudovali alternativní formu MŠ při neziskové organizaci, která byla především pro rodiče, jejichž dítě se do místní MŠ nedostalo a nástup zpět do zaměstnání byl rázem obtížnější. Celou organizaci jsem nejen řídila, ale i vybudovala společně se službou od samého začátku.

Za zkušenostmi a získaní dalších profesních zkušeností bylo třeba změnit letité působiště a tak jsem se ocitla v mateřské škole v Brně, kde jsem se naučila nejen novým profesním zkušenostem, ale poznala jsem nové lidi a naučila se i alternativním a moderním prvkům pedagogiky.

Své zkušenosti, které jsem získala nejen životní cestou, ale letitým úsilím, sebezvděláváním bych ráda využila ve vedoucí pozici ředitelky MŠ.

Holčička sedí za stolem a čte otevřenou knížku. Má zvednuté ruce a raduje se.

Marie Nesrovnalová - učitelka

Holčička sedí za stolem a čte otevřenou knížku. Má zvednuté ruce a raduje se.

Bc. Veronika Golisová - učitelka na zkrácený úvazek

Holčička umývá nádobí. Jeden talíř právě drhne další tři má naskládané bokem.

Pavla Kocmanová - školnice

Holčička stojí u elektrického sporáku a smaží bramborové hranolky. Má na sobě červenou zástěru a červené brýle.

Milena Rybářová - kuchařka a vedoucí jídleny